Каталог

Технології вирощування культур

Наші партнери

Характеристика гумат калію Агрогумат

    

Гумат калію  Агрогумат +7 - висококонцентрований комплексне гумінове органо - мінеральне добриво. Гумат калію Агрогумат +7 призначене для: передпосівної обробки насіннєвого і посадкового матеріалу (замочування насіння; бульб, цибулин; обмакувания коренів рослин перед висадкою в грунт); позакореневого і кореневого підживлення рослин; збагачення і поліпшення структури грунту; збільшення ефективності та зменшення норм внесення мінеральних добрив при спільному з ними використанні.

Гумат калію з мікроелементами Агрогумат + 7 відноситься до швидкодіючим ефективним і економічним добрив багатофункціонального дії, чинним не тільки на рослини, але і поліпшення структури грунту. Сировиною для виробництва гумат калію Агрогумат +7 є сапропель, який являє собою комплексні відкладення органічних і мінеральних речовин на дні непроточних або мало проточних водойм, що складаються з мінеральних розчинів кремнію, часток глини, вуглекислих і сірчанокислих солей макро - і мікроелементів, відмерлих залишків флори і фауни та різних біологічно активних речовин. Гумат калію Агрогумат додатково збагачується макро - і мікроелементами, рухомі форми, яких знаходяться в дефіциті.

Гумат калію з мікроелементами Агрогумат +7 містить чотири групи корисних грунтових мікроорганізмів: аммоніфіцірующіе, амилолитические, педотрофи, уробактерій в кількості природного фону сапропелю. До складу гумат калію Агрогумат +7 входять амінокислоти (треонін, метіонін, лізин, цистин і ін.); вітаміни В1, В2, В3, В6, В12, С, Д, Е, РР провітамін А - каротіноди, фолієва кислота та ін., ферменти, що каталізують окислювальні реакції (каталізу і пероксидаза) і реакції гідролізу (амілаза і уреаза); білки, моно- і полісахариди, пектини, мелоноідіни, фітогормони.

Застосування гумат калію з мікроелементами Агрогумат +7 дозволяє:

- Збільшити врожайність на 15-35% на ґрунтах різного рівня родючості;

- Забезпечити стійкість до різних захворювань;

- Надавати антистресову дію при несприятливих кліматичних факторах;

- Сформувати потужну кореневу систему;

-  Поліпшити якісні характеристики;

- Знизити норму внесення мінеральних добрив на 20-30% за рахунок сприяння гумат калію Агрогумат +7;

- Гумат калію Агрогумат сприяє повноцінному засвоєнню добрив, а також дозволяє знизити токсичну дію засобів захисту рослин.

Хім. склад гумат калію Агрогумат +7: гумінові кислоти - 100 г / л; фульвові кислоти - 6.9 г / л; азот - 100г / л; фосфор - 50г / л; калій -120 г / л; кремній - 24 г / л; сірка - 14 г / л; магній - 0,9 г / л; цинк - 0,9 г / л; марганець - 0,9 г / л, мідь 0,6 г / л, кобальт - 0,3 г / л, молібден 0,4 г / л; бор 0,9 г / л; pH 6,5-9,5

СХЕМА І СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ ГУМАТ КАЛИЯ АГРОГУМАТ +7.

ОБРОБКА НАСІННЯ. Передпосівна обробка насіння водним розчином з розрахунку 500 мл гумат калію Агрогумат на 10-30 л. води.

Обробка насіння забезпечує: збільшення врожайності на 2,0 - 3,0 ц / га до контролю; схожості насіння на 3 - 15%; енергії проростання насіння на 5-10%; збільшення кущіння на 5-50%; кількості продуктивних стебел на 10-120 шт. / м².

ОБПРИСКУВАННЯ ПО ВЕГЕТАЦІЇ.

Позакоренева обробка гумат калію Агрогумат в дозі 0,4 л  на 150-200 л води на 1 га проводиться:

1-й раз - в фазу сходи, кінець кущіння - впливає на густоту рослин і потенціал продуктивного стеблостою;

2-й раз - в фазу виходу в трубку, початок колосіння - формується генетичний потенціал сорту, формується кількість продуктивних стебел і зерен в колосі;

3 раз - в фазу колосіння, воскової стиглості - відбувається збереження сформованого врожаю, наливається зерно, відбувається формування маси 1000 насінин.