+38(067)1030593 +38(050)7081557
АГРОГУМАТ-
РІШЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ЛЮДЕЙ
АГРОГУМАТ-
ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ ЗЕРНОВИХ
АгроГумат з підвищеним вмістом бору
Ми прагнемо бути кращими!
Плануєте вирощувать ріпак?
Ми зможемо вам допогти!!
АГРОГУМАТ ПОЧВА ПЛЮС
РОДЮЧИСТЬ ГРУНТУ
ОРГАНІЧНІ ДОБРИВА
АгроГумат з підвищеним вмістом цинку
Кращий вибір для кукурудзи!

Каталог

Технології вирощування культур

Наші партнери

Оставьте Ваш отзыв!

Введите, пожалуйста, Ваше имя*

Ваш отзыв*

 

Вітаємо Вас!

ТОВ АЛЬЯНС ЕКО "АГРОГУМАТ" - торгова компанія, яка вийшла на ринок оптової торгівлі в 2008р. та динамічно розвивається. Активна клієнтська база ТОВ Альянс Еко "Агрогумат" налічує більше 5000 клієнтів, серед яких представлені, в більшої кількості, аграрні господарства східної України, а також  частина західної України. 

Компанія АЛЬЯНС ЕКО "АГРОГУМАТ"  об'єднує фахівців з десятирічним досвідом роботи в галузі органічних гумінових добрив. З 2011 року наша компанія зупинила свій вибір на комплексному органо-мінеральному добриві «АГРОГУМАТ» - як на добриві з найбільш високими показниками надбавки по врожайності та якісних характеристиках сільськогосподарської продукції, вирощеної із застосуванням гумату калію ТМ Агрогумат.

Ми надаємо своїм сільгоспвиробникам рекомендації щодо застосування гумат калію ТМ Агрогумат, що дозволяє підвищити врожайність, якість  продукції, також допомагає долати рослинам різні стрес-фактори, такі як посуха, пестицидні навантаження, нестача поживних речовин та інші.

Наша компанія також є дистриб'ютором засобів захисту рослин (гербіциди, фунгіциди, інсектициди), як оригінальних препаратів, так і їх аналогів - генериків,

В асортименті запропонованої нами продукції є насіння соняшнику, насіння кукурудзи, а також насіння сої, ріпаку, пшениці, ячменю, тритикале - імпортних і українських селекцій.

Головне наше завдання - забезпечити сільгоспвиробників ефективними засобами захисту рослин та якісним насінням, що відповідають найсучаснішим стандартам. Інтереси наших партнерів і споживачів для нас такий же пріоритет, як і наші власні інтереси.

Ми впевнені: тільки об'єднавши зусилля з нашими партнерами, ми можемо розраховувати на плідну співпрацю і процвітання!

 

Конт. телефон: 38(056)4400040 ; 38(067)1030593 ; 38(050)7081557

Промислові потужності виробництва #гумат калия АГРОГУМАТ