Каталог

Технології вирощування культур

Продукція Агрохімтех

Насіння соняшнику

Насіння соняшнику повинно бути оброблено якісними фунгіцидними протруйниками, що забезпечують його захист від різних хвороб. Генетичний потенціал та технології вирощування, сівозміни впливають на стабільну врожайність соняшнику. Обов’язково потрібно звертати увагу  на захист посівів від ґрунтових та поверхневих шкідників, так як шкідники мають великий вплив на врожайність.

Для соняшника найбільш шкідливими є дротяники та несправжні дротяники, личинки хрущів, попелиці, довгоносики. Шкода від таких шкідників сягає від 10 до 60% врожаю. Дротяники, наприклад, пошкоджують коріння рослин, чим ослабляють їх. Попелиці є переносниками вірусних захворювань, яких краще запобігти, ніж потім лікувати.

В наслідку всього вищесказаного, потрібно звертати особливу увагу до підбору якісного насіння, а також засобів захисту рослин, протруйників. Компанія «Альянс Еко «Агрогумат» радить своїм клієнтам оброблять посівний матеріал гумат калія Агрогумат +7 марки Бор, р.  

При протруєні насіння соняшнику разом з протруйником фунгіцидно-інсектицидної дії потрібно додавати 0,5 л гумат калію Агрогумат +7 Бор на  одну тону насіння. Це забезпечить збільшення життєвої сили,  прискорить термін отримання дружних сходів.

При застосування гумат калію Агрогумат +7 Бор в період вегетації в нормі 0,5 л/га забезпечить збільшення врожайності господарю, бути сприяти виробленню у рослин специфічних функціональних протеїнів, які збільшують захист рослин при стресових умовах, таких як : посуха, висока температура, нестача елементів мінерального живлення в ґрунті, гербіцидне навантаження ( зняття стресу після обробки гербіцидом Євро-Лайтнинг, гранстар), ураження рослин хворобами, шкідниками, вітром, градом  та інше.