Каталог

Компания АГРОГУМАТ ОТЗЫВЫ

АГРОГУМАТ ДЛЯ ОЗИМИХ КУЛЬТУР

Гумат калію з мікроелементами Агрогумат +7 - нового покоління підвищує морозостійкість озимих культур.

В даний час спостерігається підвищений інтерес до гумінових препаратів , про дію яких написано досить багато статей . Численними дослідженнями встановлено стимулюючу дію гумінових сполук на ріст і розвиток рослин , підвищення їх стійкості до несприятливих факторів навколишнього середовища . Кліматичні зміни ставлять нас перед необхідністю уважно стежити за препаратами, що сприяють адаптації рослин у період низьких температур , посухи та інших несприятливих чинників .

Замерзання рослинних клітин і тканин і їх дію на рослини.

Здатність рослин переносити негативні температури визначається спадковою основою даного виду рослин , однак морозостійкість одного і того ж рослини залежить від умов , що передують настанню морозів , що впливають на характер льодоутворення . Лід може утворюватися як в протопластів клітини , так і в міжклітинному просторі. Не всяке утворення льоду призводить клітки рослини до загибелі.

Основні причини вимерзання рослин.

Поступове зниження температури зі швидкістю 0,5-1 ° С / год призводить до утворення кристалів льоду насамперед у межклеточніках і спочатку не викликають загибелі клітин. Однак наслідки цього процесу можуть бути згубними для клітини . Освіта льоду в протопластів клітини , як правило , відбувається при швидкому зниженні температури . Відбувається коагуляція білків протоплазми , кристалами що утворився льоду , пошкоджуються клітинні структури і клітини гинуть. Убиті морозом рослини після відтавання втрачають тургор , з їх м'ясистих тканин витікає вода .
Якщо льоду утворюється трохи і клітини не були механічно пошкоджені його кристалами , то при подальшому відтаванні такі рослини можуть зберегти життєздатність. При подальшому повільному відтаванні межклеточніках заповнюються водою , яка поглинається клітинами , і листя повертаються в нормальний стан. При всьому цьому клітини , тканини і рослини можуть загинути від морозу. Основними причинами загибелі клітин рослин при низьких негативних температурах є надмірне зневоднення клітин або механічний тиск , стиснення клітин кристалами льоду , шкідливу тонкі клітинні структури . Насичені водою тканини легко пошкоджуються , а от низький вміст води в тканинах рослини дозволяє переносити низькі температури.
Важливо відзначити , що стан переохолодження (без утворення льоду ) рослини переносять без шкоди; при тих же температурах , але з утворенням льоду в тканинах рослини гинуть .

Гумат калію з мікроелементами ТМ Агрогумат +7 вирішує проблему низьких температур на озимі культури .

Гумат калія Агрогумат +7 в зимовий час забезпечує процес накопичення цукрів у вузлі кущіння , в результаті підвищується концентрація клітинного соку , що знижує температуру замерзання , підвищує морозостійкість рослин і допомагає посівам витримати мороз при відсутності або нестачі снігового покриву. У добре загартованих рослин завдяки високій концентрації клітинного соку , пониженому вмісту води утворюється значно менше кристалів льоду , причому не в клітці , а в межклеточніках . Такі рослини гинуть тільки при дуже сильних морозах .Накопичені цукру в кінці літа і восени в тканинах озимих культур , використовуються навесні при відновленні зростання , забезпечуючи потреби рослин в будівельному матеріалі та енергії.

Підготовка озимих культур до перезимівлі .

Рослини озимих культур можна загартувати , якщо їх коріння або вузли кущіння обробити гумат калія АГРОГУМАТ +7 з мікроелементами ( кобальт , цинк , молібден , мідь , ванадій і ін ) Такі рослини витримують сильні морози . Накопичуються в процесі загартовування поживні речовини локалізуються в клітинному соку , цитоплазмі , клітинних органелах , особливо в хлоропластах , що значно стимулює адаптацію до низьких температур. Таким чином , практичний досвід доводить , що обробка сходів озимих культур гумат калія АГРОГУМАТ +7 , що містить мікроелементи сприяють більш інтенсивному накопиченню поживних речовин у вузлі кущення , формуванню потужної кореневої системи , в результаті чого підвищується морозостійкість озимих культур , що веде до кращої виживаності рослин після перезимівлі .
Гумат калія Агрогумат +7 , що містить у своєму складі мікроелементи , амінокислоти , білки , моно- і полісахариди збільшують коефіцієнт корисної дії , що дозволяє домогтися максимального ефекту.