Закрыть
галерею

Каталог

Компания АГРОГУМАТ ОТЗЫВЫ

Характеристика гумат калію Агрогумат

Агрогумат +7 - висококонцентроване комплексне гумінове органо-мінеральне добриво. Гумат калія Агрогумат +7 призначено для: передпосівної обробки насіннєвого та садивного матеріалу (замочування насіння; бульб, цибулин; обмакувания коренів рослин перед висадкою в грунт); позакореневого та кореневого підживлення рослин; збагачення і поліпшення структури грунту; збільшення ефективності та зменшення норм внесення мінеральних добрив при спільному з ними використанні.

Гумат калія Агрогумат +7 відноситься до швидкодіючим ефективним і економічним добривам багатофункціонального дії, чинним не тільки на рослини, а й поліпшення структури грунту. Сировиною для виробництва гумат калія Агрогумат +7 є сапропель, який являє собою комплексні відкладення органічних і мінеральних речовин на дні непроточних або мало проточних водойм, що складаються з мінеральних розчинів кремнію, часток глини, вуглекислих і сірчанокислих солей макро - і мікроелементів, відмерлих залишків флори і фауни і різних біологічно активних речовин. Добриво гумат калію Агрогумат додатково збагачується макро - і мікроелементами, рухомі форми, яких знаходяться в дефіциті.

Гумат калия Агрогумат містить чотири групи корисних грунтових мікроорганізмів: аммоніфіцірующі, амилолитичні, педотрофи, уробактерії в кількості природного фону сапропелю. До складу гумат калію Агрогумат входять амінокислоти (треонін, метіонін, лізин, цистин та ін); вітаміни В1, В2, В3, В6, В12, С, Д, Е, РР провітамін А - каротіноди, фолієва кислота та ін, ферменти,які каталізують окислювальні реакції (каталізу і пероксидаза) і реакції гідролізу (амілаза і уреаза); білки, моно-і полісахариди, пектини, мелоноідіни, фітогормони.

Застосування гумат калія Агрогумат +7 дозволяє:

  • Збільшити врожайність на 15-35% на грунтах різного рівня родючості;
  • Забезпечити стійкість до різних захворювань;
  • Надавати антистресову дію при несприятливих кліматичних факторах;
  • Сформувати потужну кореневу систему; Поліпшити якісні характеристики;
  • Знизити норму внесення мінеральних добрив на 20-30% за рахунок сприяння гумат калію Агрогумат +7,
  • Гумат калия Агрогумат повноцінному засвоєнню добрив, а також дозволяє знизити токсичну дію засобів захисту рослин.