Закрыть
галерею

Каталог

Технології вирощування культур

Продукція Агрохімтех

Фуміганти-інсектициди

Ні для кого не секрет, що після вирощування та збирання врожаю наступає фаза його зберігання. Скільки лиха та збитків приносять різного роду коморні шкідники: миші, щури, кроти та інші гризуни. Найчастіше боротьба з ними за допомогою отрут приносить не достатні результати, так як гинуть тільки ті тварини, які безпосередньо спробували отруєну приманку, а решта залишаються неушкодженими і дуже швидко відновлюють свою популяцію. І все знову повертається до початку ...

Фуміганти - засоби захисту, які забезпечують ефективний захист від комах і шкідників в складах, зерносховищах, елеваторах і транспортних засобах.

Різні інсектициди також є надійними засобами захисту від шкідників, їх також часто використовують для дезінфекції в складських приміщеннях.

Фуміганти мають ряд переваг, а саме:

- фуміганти, вступаючи в реакцію з киснем, утворюють газоподібний отруйна речовина, яке проникає в кожну важкодоступну зону, що забезпечує високий показник боротьби з шкідниками комор, шкідливими організмами, гризунами (даху, миші, кроти)

При їх застосуванні необхідно дотримуватися техніки безпеки. Так як фуміганти виділяють газ при певних умовах, то обов'язково потрібно звернути увагу недоступність відвідування оброблюваних приміщень людей і тварин протягом 24-х годин від початку обробки.

Хороший фумігант не впливає на якісні характеристики зерна, борошна, крупи, які перебувають в складських приміщеннях.

Купити Фуміганти хорошої якості можна в нашій компанії. Попередньо необхідно проконсультуватися з фахівцем компанії. При правильному застосуванні фумігантів шкідники зникають протягом 2-х діб, повторне застосування необхідно при зараженні наступними поколіннями з личинки шкідника.

Ірина Пучкова