Каталог

Компания АГРОГУМАТ ОТЗЫВЫ

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ АГРОГУМАТ+7

Для високої продуктивності сільськогосподарських культур найбільше значення має своєчасне застосування гумат калію Агрогумат +7.

Срокі застосування гумат калію з мікроелементами Агрогумат +7 встановлюють з урахуванням стану посівів, вмісту мінерального азоту в ґрунті і нітратів у лістьях.

Сістема листкових підживлень найбільш ефективна в комплексі з застосуванням гумат калію Агрогумат +7, азотовмісних добрив, гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів. Коефіцієнт дії гумат калію Агрогумат +7 залежить від фази розвитку рослин в обробки.

Так, підгодівля в фазу кущіння впливає на щільність стеблостою, в фазу виходу в трубку - на число зерен в колосі, а у фазу колосіння - головним чином на масу 1000 зернин і вміст білка в зерні.

Максимальна ефективність листкового підживлення для зернових культур досягається шляхом поєднання гумат калію Агрогумат +7 в кількості 0,4літра з 5кг карбаміду або 7 літрів КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки Агрогумат +7 без додавання азотних добрив.

Максимальна ефективність листкового підживлення для соняшнику досягається шляхом поєднання мікродобрива гумат калію Агрогумат +7 БОР в кількості 0,5 літра з 2кг карбаміду або 3 літри КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки АгроГумат без додавання азотних добрив.

Максимальна ефективність листкового підживлення для сої досягається шляхом поєднання гумат калія Агрогумат +7 в кількості 0,5 літра з 2кг карбаміду або 3 літри КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки гумат калія Агрогумат +7 без додавання азотних добрив.

Максимальна ефективність листкового підживлення для ріпаку досягається шляхом поєднання гумат калію Агрогумат +7  в кількості 0,5 літра з 5кг карбаміду або 7 літрів КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки гумат калію Агрогумат +7 без додавання азотних добрив.

Таким чином, одним з основних прийомів управління формуванням структури високопродуктивного посіву злакових рослин є застосування гумат калію Агрогумат +7 в поєднанні з азотними добривами.

Структура рослин і посіву в цілому формується послідовно, тому втрати на одному з етапів можуть бути частково заповнені поліпшеним доглядом на іншому.

Дана технологія забезпечує прибавку врожаю: - По зернових культурах - від 3 ц / га в умовах посухи до + 10ц / га. в умовах достатньої вологи - По кукурудзі - від 3 ц / га в умовах посухи до + 5 ц / га. в умовах достатньої вологи - По ріпаку - від 2 ц / га в умовах посухи до + 5 ц / га. в умовах достатньої вологи - По соняшнику - від 2 ц / га в умовах посухи до + 5 ц / га. в умовах достатньої вологи.

ИРИНА ПУЧКОВА