Каталог

Компания АГРОГУМАТ ОТЗЫВЫ

Гумат калію Агрогумат+7 для сої

ЗАСТОСУВАННЯ ГУМАТ КАЛІЯ АГРОГУМАТ +7 БОР ДЛЯ СОІ ДОЗВОЛЯЄ:
• Збільшити врожайність на 15-25% на грунтах різного рівня родючості;
• Підвищити схожість насіння сої на 5-15%;
• Отримати потужну кореневу систему;
• Забезпечити стійкість до різних захворювань;
• Надавати антистресову дію при несприятливих кліматичних факторах;
• Знизити норму внесення мінеральних добрив на 20-30% за рахунок сприяння гумат калію Агрогумат +7 Бор повноцінному засвоєнню добрив.

СХЕМА І СТРОКИ ЗАСТОСУВАННЯ ГУМАТ КАЛІЯ АГРОГУМАТ +7 БОР ДЛЯ СОІ.

ОБРОБКА НАСІННЯ СОЇ.
Передпосівна обробка насіння водним розчином з розрахунку 500 мл гумат калія Агрогумат +7 Бор на 10 літрів води, спільно з протруйниками. 
Тривалість замочування насіння -12 годин.У виробничих умовах передпосівна обробка насіння проводиться напівсухим методом спільно з протруйниками.

ЛИСТОВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ СОЇ У ПЕРІОД ВЕГЕТАЦІЇ.
Позакоренева обробка гумат калія з мікроелементами АГРОГУМАТ +7 БОР в дозі 0,5 л Агрогумат +7 Бор на 150-200 л води на 1 га проводиться:
• 1-я обробка - обприскування в фазу 3-5 листків;
• 2-я обробка - обприскування в фазу 6-8 листків;
• 3-тя обробка - обприскування - у фазу закінчення періоду бутонізації.
Примітка:
Обприскування посівів гумат калія АГРОГУМАТ +7  БОР здійснюється спільно з пестицидами, що підсилюють дію останніх на хвороби, бур'яни і шкідників сільськогосподарських культур. АгроГумат суміщають при необхідності з біопрепаратами, макро-і мікродобривами.
ЗАСТОСУВАННЯ ГУМАТ КАЛІЯ АГРОГУМАТ +7 БОР НА ПОЛЬОВИХ ВИПРОБУВАННЯХ:
У середньому, обробка АГРОГУМАТ +7 БОР підвищує врожай сої на 3,0 ц / га (19,3%). Залежно від року, сорту, місця і способу застосування прибавка врожаю коливалася від 1,3 до     7,4 ц / га. Агрогумат +7 продемонстрував ефективність проти хвороб сої: фузаріозу, аскохітозу, септоріозу, в середньому 51,6%. Крім підвищення врожаю і стійкості до хвороб, Агрогумат + 7 збільшує відростання пагонів і облиственность, активізує цвітіння, підвищує стійкість рослин до посухи, заморозків і гербіцидному стресу, підвищує масу 1000 насінин і кількість бобів на рослину. Обробка АГРОГУМАТ  +7 БОР обумовлює створення посиленого фотосинтетичного потенціалу за рахунок формування бічних пагонів і листя, що дозволяє рослинам сформувати підвищений число бобів на 15-30% вище контролю
Зверніть увагу!
Значне збільшення витрати гумат калію Агрогумат +7 Бор може викликати зворотній - гнітючий ефект. Чим складніше умови вирощування культур (бідні / виснажені грунти або складні кліматичні умови), тим ефективніше застосування гумат калію Агрогумат +7.

Високих Вам врожаїв, колектив компанії «Альянс Эко Агрогумат»